Gaweł Tyrała
rocznik ’82, architekt, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej (2007) oraz Instytutu Architektury Zaawansowanej IAAC w Barcelonie (2009). Twórca porozumienia polsko-hiszpańskiego OSSA-IAAC gwarantującego zniżki na studia dla studentów z Polski. Współpracował z IAAC jako inicjator i koordynator wymiany polskich studentów w ramach programu Master in Advanced Architecture. Praktykował m.in. w biurze Vicente Guallarta w Barcelonie i RR-a we Wrocławiu. Koordynator i współorganizator Ogólnopolskich Spotkań Studentów Architektury OSSA we Wrocławiu, Gdyni i Gliwicach. Przewodniczący Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Studentów Architektury w latach 2005-2007. Inicjator i współorganizator warsztatów Plenart, artystyczno-architektonicznych spotkań studentów architektury, ASP i historii sztuki. Autor serii wystaw fotograficznych o współczesnej architekturze prezentowanych w Fundacji Twórców Architektury FTA. Korespondent miesięcznika Architektura&Bizness. Nominowany do nagrody Dyplom Roku 2007 Sarp Wrocław. Członek grupy MEA – Młodej Emigracji Architektonicznej. Założyciel Lab82. Lubi sport, fotografię, jazdę na rowerze, podróże, architekturę eksperymentalną i cyfrową fabrykacją. Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie.
Konstanty Stajniak
rocznik `84, architekt, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej (2008) oraz Instytutu Architektury Zaawansowanej IAAC w Barcelonie (2009). Brał udział w licznych konkursach krajowych i międzynarodowych np na Muzeum Tadeusza Kantora podczas X Biennale Architektury w Krakowie, Espresso International Competition of Ideas Domus – illy caffe competition w Mediolanie, Hospitality Transformed: Resort Hotels in 2055 - Association of Collegiate Schools of Architecture w Nowym Yorku, Living Box - Prefabricated living unit- Edilportale.com w Bari (specjalne wyróżnienie jury), Child’s play - Design 21 Social Design Network UNESCO, The Self-Fab House – w IAAC w Barcelonie. Laureat wielu konkursów. Specjalizuje się w wizualizacjach. W latach 2007-2010 pracował w biurze Fiszer Atelier 41 w Warszawie. Interesuje się głównie projektowaniem parametrycznym i cyfrową fabrykacją. Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie.
Michał Grzymała
rocznik ’85, architekt, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej (2008) - oraz Instytutu Architektury Zaawansowanej IAAC w Barcelonie (2009). W latach 2004-2008 pracował jako grafik tworząc murale w wielkiej skali oraz rozmaite komiksy. Dodatkowo zajmował się również dekoracją wnętrz i niezależną produkcją wideo. Znawca licznych programów do modelowania parametrycznego oraz symulacji. Podczas studiów w Barcelonie asystował w laboratorium cyfrowej fabrykacji Fab Lab specjalizując się w obsłudze wycinarek laserowych, frezarek numerycznych i drukarek 3d. Współpracował przy projekcie instalacji na Festiwal Architektoniczny EME 3 w Centrum Kultury Współczesnej w Barcelonie. Interesuje się głównie zastosowaniem eksperymentalnych technologii w tworzeniu architektury i przestrzeni miejskiej. Obecnie pracuje jako asystent architekta w WXCA w Warszawie.
Więcej informacji na:
gruparelax.com
Tutorzy: Grupa Relax
wtorek, 4 października 2011
Leave a comment