Tutorzy: Agata Pasternak [ASK]

Agata Pasternak – doktorantka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. W swojej pracy zajmuje się wpływem technik cyfrowej fabrykacji na kształt procesu projektowego. Tematykę tę poruszała już w pracy magisterskiej na WAPW oraz pracy dyplomowej na UCL – MSc Adaptive Architecture and Computation na Bartlett School of Graduate Studies. Jej dyplom magisterski został wyróżniony na konkursie SARP-BDA o nagrodę Waltera Henna.

Wielokrotnie uczestniczyła w międzynarodowych kursach i warsztatach architektonicznych, m.in.: szkoła wakacyjna Architectural Association w Londynie, EASA 2007 Grecja, Physical Computing Workshop na UCL, F2F Continuum Barcelona Workshop, sympozjum i warsztaty Digital Fabrication na ISCTE w Lizbonie.

W swojej pracy zawodowej związana była z kilkoma warszawskimi pracowniami. Obecnie prowadzi zajęcia projektowe oraz seminaria z zakresu Podstaw Cyfrowej Fabrykacji i Integracji Technik na studiach magisterskich w specjalności Architecture for Society of Knowledge (Architektura Społeczeństwa Wiedzy) na WAPW.

Leave a Response